Čistič míchacích metel a drobného stavebního nářadí

Kód: 13112
ZDARMAZDARMA
Čistič
599 Kč 495 Kč bez DPH 599 Kč / 1 ks
Skladem (110 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Technické řešení výrobku je chráněno prostřednictvím užitného vzoru zapsaného u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky pod číslem zápisu 37116. Vzhled výrobku je chráněn prostřednictvím průmyslových vzorů Společenství číslo 015021808-0001 až 015021808-0009.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zařízení se skládá z dvou závěsných kartáčů s dlouhými štětinami. Jsou mezi sebou propojené. Materiál propojovací části zařízení je natolik pružný, že se lehce přizpůsobí rovnému, kulatému nebo oválnému tvaru nádoby. Závěsná část jednotlivých kartáčů je ve tvaru háku a do jisté míry pružná tak, aby bylo možné kartáče zavěsit za různě široké okraje používaných nádob. Štětiny jsou poměrně řídké, aby mezi nimi nedošlo k usazování stavebních směsí. Štětiny zůstávají po čištění metly čisté a nemusejí se po každém použití čistit, stačí lehce propláchnout v použité vodě při vytahování z nádoby.

Zařízení se zavěsí za okraj nádoby, která musí být naplněná vodou tak, aby všechny štětiny kartáčů byly ponořené. Pružný, ale pevný hák závěsné části zařízení zajistí pevný spoj mezi zařízením a používanou nádobou tak, aby se zařízení při práci neuvolnilo od nádoby. Po upevnění zařízení a naplnění dostatečného množství vody do nádoby se ponoří zašpiněná metla do používané nádoby tak, aby se dotýkala štětin zařízení. Po spuštění metly na malé otáčky a opakovanému vertikálnímu pohybu se zašpiněná metla otře o štětiny kartáčů. Tento proces trvá jen několik vteřin. Po vytažení čisté metly z nádoby se zařízení při vytahování jen lehce propláchne v použité vodě a není třeba zařízení pro jeho funkci v budoucím používání důkladněji čistit.

Čistič míchacích metel

Čistič míchacích metel 2

5
1x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
VP Avatar autora | 4.2.2024
Super nápad, ale cena a kvalita nic moc
5
KS Avatar autora | 20.12.2023
Naprostá spokojenost. Skvělý pomocník při práci. Doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou Pofinox dodáváme na trh nerezové profily a lišty. Výrobu a sklady provozujeme v Litomyšli. Disponujeme dlouholetými zkušenostmi, profesionálním týmem zaměstnanců a specialistů, klademe důraz na kvalitu svých produktů a nabízíme své výrobky odběratelům po celém světě. Díky absolutní kontrole nad výrobními procesy a materiály můžeme nabídnout záruku 50 let na všechny naše produkty. Tím garantujeme 100% kvalitu našich výrobků.

Kategorie produktů

               
sprchove profily Sprchové profily ukoncovaci profily Ukončovací profily prechodove profily Přechodové profily ochranne rohy Ochranné rohy
               
 dilatacni profily Dilatační profily  dekorativni profily Dekorativní profily schodove profily Schodové profily Sprchové poličky Sprchové poličky
               

Kontakt

Miroslav Starý
Produktový specialista, technický konzultant

Email:
info@profinox.cz
Telefon: +420 463 035 466