O společnosti

Jsme česká firma, která se specializuje na výrobu stavebních profilů z nerezové oceli v jakostech AISI 304, 316L a 430. Náš výrobní program se řídí současnými trendy a požadavky moderního stavebnictví. Vyrábíme obkladové, sprchové, čelní, sprchové rovné i spádové profily, soklové, schodové, přechodové a ukončovací lišty. V našem sortimentu také najdete profily čtvercové, čtvrtobloukové i ve tvaru písmene L (L-profily).

Dále dodáváme ochranné rohy, balkonové prvky a dekorativní lišty. To vše v mnoha rozměrech a úpravách povrchů. Důležitou součástí našeho výrobního programu jsou dilatační profily, které vyrábíme v mnoha výškách a různých barvách výplní.

       
sprchove profily ukoncovaci profily prechodove profily ochranne rohy
       
Sprchové profily Ukončovací profily Přechodové profily Ochranné rohy
       
dilatacni profily dekorativni profily schodove profily  Sprchové poličky
       
Dilatační profily Dekorativní profily Schodové profily Sprchové poličky 
       


Firma Expan s.r.o. je výrobní, dynamicky se rozvíjející společnost v oboru stavebních profilů a dilatací. Disponujeme dlouholetými zkušenostmi, profesionálním týmem zaměstnanců a specialistů, klademe důraz na kvalitu svých produktů a nabízíme své výrobky odběratelům po celém světě.

Co umíme nabídnout?

  • Výrobu dle potřeb a přání zákazníka
  • Individuální přístup ke každé zakázce
  • Odbornou konzultaci a technická řešení na míru
  • Balení pod značkou zákazníka
  • Krátké dodací termíny

Pro naše zákazníky vyrábíme dilatační profily na strojích, které jsme sami vyvinuli ve spolupráci s týmem specialistů, a které plně odpovídají nejmodernějším požadavkům a technologickým nárokům výroby. Odborné znalosti a zkušenosti našich zaměstnanců tvoří nedílnou součást našeho KNOW-HOW. Kapacita denní výroby činí 2500 m dilatačních profilů, což nám zajišťuje vysokou flexibilitu v dodacích termínech.

Naše technologie umožňuje zajištění výroby nerezových profilů pro nejrůznější použití ve stavebním průmyslu. V naší nabídce máme široký sortiment profilů různých tvarů a rozměrů v mnoha designových povrchových úpravách. Mimo sériovou výrobu jsme schopni zpracovat i malé zakázky s individuálním přístupem k zákazníkovi včetně technické a výkresové dokumentace.