Nenápadné kouzlo koupelny

Znáte ten pocit, kdy vejdete do cizí koupelny a ta vás na první pohled uchvátí? Možná si říkáte, čím to je. Čím interiér koupelny vytváří tak výjímečné kouzlo. Odpověď může být vhodná kobinace nerezových profilů, světla a koupelnových doplňků.

Aktuální trendy v moderní koupelně často kombinují dřevo, nebo jiné přírodní materiály, jako je např. kámen spolu s klasickými chromovými doplňky. Typické je využití klasických umyvadlových a vanových baterií v moderním provedení, bílé umyvadlo a vana, kde vedle bílé kontrastují tmavé přírodní barvy.

Pro tyto kombinace je ideální doplnit obklady nerezovými ukončovacími profily, kdy nerez svým odleskem a materiálovým provedením vhodně spojuje tyto dva rozdílné světy.

Nerezové lišty působí v interéru živě a hravě.

Rozdílné světelné podmínky ve dne při přirozeném světle, v noci pod umělým osvětlením, nebo třeba ve vaně při svíčce vždy vytvoří unikátní prostředí. Koupelna Vás tak nikdy nepřestane bavit. Pokud plánujete rekonstrukci koupelny, nebo úplně novou stavbu, prohlédněte si nabídku nerezových profilů. Načerpejte inspiraci. Investice do nerezi se určitě vyplatí!

nerez-ukoncovací-profily

 


Miroslav Starý
Sales Manager

 +420 463 035 466
info@profinox.cz


Zaujal Vás článek? Napište nám.