Garantujeme kvalitu balení

Vážení zákazníci, při zasílání zboží dbáme na maximální kvalitu balení. Nerezové profily balíme samostatně do papíru proti poškrábání, či jinému mechanickému poškození a zasíláme v krabicích z dvojitého skládaného kartonu, který zajišťuje vysokou pevnost a odolnost.

Křehké a nadrozměrné zboží zasíláme prostřednictvím společnosti TOPTRANS, kde je zboží třízeno ručně a nedochází tak k poškození či zlomení na pásových dopravnících. Leštěné profily jsou navíc z výroby opatřeny ochrannou folií, aby po instalaci a odlepení ochranné folie byla zajištěna 100% kvalita provedení. 


Všechny zásilky jsou pojištěné
. Přesto, že se snažíme udělat vše pro bezpečnou přepravu, může dojít k poškození. V takovýchto případech, kdy je poškození již očividné / viditelné při předání zásilky kurýrní službou (ohnutá krabice, protržená krabice), nás prosím neprodleně telefonicky kontaktujte. vyřešíme obratem reklamaci a náhradu zboží.

Děkujeme za důvěru a těšíme se na objednávky!

Věra Skřivánková
Zákaznická linka, péče o zákazníky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení